Вироби з металу
Художня ковка

Каталог виробів з металу

найкращі у своїй справі

найкращіНайкраще у своїй справі. Найважливіше при роботі з металом – його обробка з моменту нагрівання потворного шматка металу до повного охолодження готового виробу. “Проект Метал” точно знає, як привести будь-який метал до ідеального результату.
партнерствоВигідне партнерство Ви отримаєте ексклюзивно демократичні ціни на вироби найвищої якості. Тому, чим більше ви замовлятимете, тим вигідніше вийде співпраця!
Найкраще від виробникаНайкраще від виробника У виробництві використовуються тільки високоякісні матеріали та комплектуючі. Буде забезпечено ідеальне оброблення виробів, а зварних швів ви навіть не помітите. Поручаючись за якість та надійність продукції, ми надаємо гарантію на будь-який виріб.

Індивідуальний дизайнІндивідуальний дизайн

Всі ваші бажання та думки щодо створення унікального кування будуть втілені в життя і виглядатимуть навіть краще, ніж ви собі це уявляли. Якщо у вас не буде конкретних бажань, то наші робітники створять щось унікальне!

ХТО МИ

КОМАНДА ФАХІВЦІВ

«Проект Метал» – співробітники, які допоможуть впоратися із замовленням будь-якої складності з вашого боку, якщо вам необхідні вироби з металу, або художнє кування в Києві. Це і справді найкраща команда фахівців у столиці для своєї сфери робіт. Фахівець у цій галузі діяльності зобов’язаний мати необхідні знання для виготовлення максимально міцного і красивого виробу, будь то алюміній або легована сталь з особливими хімічними властивостями. Будь-який працівник, який виконує замовлення в «Проект Метал», має такі знання, тому ви отримаєте бездоганний виріб.

ДИЗАЙНЕРСЬКІ ІДЕЇ - ЕКСКЛЮЗИВ

Кожен виріб, який створюється у майстернях «Проект Метал» – унікальний. Навіть якщо до нас звертаються з проханням «зробіть ось так», ми вдосконалюємо конструкцію та зовнішній вигляд кінцевого продукту. Клієнтам завжди подобається кінцевий результат, адже кожен наш співробітник має величезну кількість досвіду у роботі з металом та спілкуванням з людьми. Ви зможете стежити за розвитком проекту з моменту його зачаття на аркуші паперу до самого монтажу в потрібному місці. Тому все вийде дійсно ексклюзивно, адже в остаточному результаті буде присутня частина вашої душі.

НАШІ ВИРОБИ З МЕТАЛЛУ ЗАВЖДИ В ТРЕНДІ

Деякі люди можуть сказати, що вже не потребують виробів з металу, адже є більш сучасні матеріали, які краще піддаються обробці. Але все ж таки, він кардинально відрізняється від усього, що відомо людству своїми корисними якостями – еластичністю та міцністю. А у тенденціях сучасного світу він ще й порівняно недорогий, що дозволяє створювати з нього грандіозно барвисті конструкції. За рахунок всього цього він ніколи не покине людство, адже заміну такому корисному матеріалу знайти буде, мабуть, неможливо.

де нас знайти

ВИРОБИ З МЕТАЛУ

ХУДОЖНЯ КОВКА

години роботи

Пн.-Пт.

9:00-18:00

Субота

10:00-16:00

місце розташування

м. Київ 03100

ул. Будіндустрії, 9а

телефони

(095)7877816

(093)0880014

email

metalgoda@gmail.com

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call Now Button